فلای دبی

فلای دبی، (به انگلیسی: Flydubai) شرکت ترابری ارزان‌قیمت اماراتی است، که دفتر مرکزی آن در ترمینال شماره ۲ فرودگاه بین‌المللی دبی، مستقر می‌باشد.

شرکت هواپیمایی فلای دبی ایرلاین یکی از شرکتهای جدیدالتاسیس منطقه خلیج فارس است که در مدت زمان کوتاه فعالیت خود توانسته اعتبار ویژه ای بین ایر لاینهای منطقه پیدا کند.مرکز این شرکت و آشیانه هواپیماهای این شرکت در دبی واقع شده است.

شرکت فلای دبی در سال ۲۰۰۸ توسط دولت مرکزی دبی راه‌اندازی شد و در حال حاضر دارای ناوگانی از ۴۸ فروند هواپیمای مسافربری بوئینگ می‌باشد، که روزانه به ۹۴ فرودگاه در سراسر جهان، پروازهای مستقیم دارد.

مقصدها

این شرکت از دبی به ۹۴ شهر در جهان پرواز ارزان قیمت برقرار کرده است.

ایران

از دبی به:

 

فرودگاه همدان

فرودگاه شیراز

فرودگاه مشهد

فرودگاه امام خمینی تهران

فرودگاه اهواز

فرودگاه بندرعباس

فرودگاه اصفهان

فرودگاه تبریز

فرودگاه لارستان

 

مزایای خرید بلیط هواپیما از سایت هواپیمایی فلای دبی flydubai.com .

خرید مستقیم و بدون واسطه از وب سایت فلای دبی و امکان تغییر تاریخ و خرید بار اضافه و انتخاب صندلی و انتخاب نوع غذا و نوشیدنی به صورت 24 ساعته.

مشاهده پروازهایی که تخفیف روی آنها اعمال شده و پروازهایی که در آینده به آنها تخفیف داده خواهد شد .

در صورتی که با ایرلاین فلای دبی تعداد سفر زیادی داشته باشید بعد ار طی میزان مشخصی ( مثلا 30.000 کیلومتر ) که میزان دقیق آن در وب سایت فلای دبی مشخص است وارد باشگاه مشتریان هواپیمایی فلای دبی می شوید که در این صورت این ایرلاین تخفیف های خاصی را برای مشتریانی که پروازهای زیادی را با هواپیمایی فلای دبی انجام می دهند در نظر می گیرد .

امکان مشاهده جدول زمانی پروازهای هواپیمایی فلای دبی و انتخاب بهترین و سریع ترین و ارزانترین قیمت بلیط .

امکان رزرو ماشین در فرودگاه در کشور هایی که فلای دبی به آنها پرواز انجام می دهد .

امکان رزرو ماشین در فرودگاه در کشور هایی که فلای دبی به آنها پرواز انجام می دهد .

امکان چک این Check in و دریافت کارت پرواز به صورت اینترنتی از وبسایت این شرکت هواپیمایی .

معایب خرید بلیط هواپیما از سایت هواپیمایی فلای دبی flydubai.com .

در این روش خرید بلیط امکان رزرو وجود ندارد و شما مبلغ بلیط را در لحظه خرید پرداخت می کنید و در صورت کنسل کردن بلیط بسته به زمان کنسل کردن با توجه به قوانین هواپیمایی فلای دبی که در سایت این شرکت آمده با جریمه مواجه می شوید.

در خرید بلیط با استفاده از ویزا کارت Visa Card و مستر کارت Master Card قیمت بلیط در بیشتر مواقع از روش خرید بلیط سیستمی که در آژانس ها ارائه می شود بالاتر است ( به دلیل درصد کارمزدی که هنگام خرید و شارژ ویزا کارت و مستر کارت بر روی آن اعمال می شود ) . لذا شما قبل از انتخاب این روش می توانید با کارشناسان ما صحبت کرده و بهترین روش برای خرید بلیط هواپیمایی فلای دبی را برای تاریخ مورد نظر خود انتخاب فرمائید.

خبرنامه پیامکی

با ثبت شماره همراه خود از اخبار ما مطلع شوید