بيمه مسافرتي - همراهي خوب براي سفرهاي شما

بيمه مسافرتي چيست و به چه كار مي آيد؟؟

بيمه مسافرتي چيست

هر ساله هزاران نفر به خارج از کشور مسافرت می کنند و در حالیکه اکثر آنان از مزایای بیمه مسافرتی بهره مند هستند، عده کمی از آنان می توانند از خدمات بیمه ای مناسب در زمان نیاز و ضرورت استفاده نمایند. بسیاری از آنها ناگزیرند هزینه های گزافی را به هنگام بروز حادثه یا بیماری در مراکز درمانی پرداخت نمایند. بیمه مسافرتی سامان در اقدامی جدید، به گونه ای طراحی شده است تا به هنگام بروز حادثه در هر نقطه ای از جهان خدمات مندرج در جداول تعهدات را در کوتاهترین زمان ممکن به بیمه شده ارائه دهد.
این بیمه نامه، هزینه های پزشکی و برخی دیگر از خساراتی که ممکن است برای مسافر در حین سفر اتفاق بیافتد را به بهترین وجه تحت پوشش قرار می دهد.

بیمه مسافرتیابزار مناسبی است برای حفاظت از سلامتی در برابر اتفاقاتی که ممکن است در حین سفر برای مسافر بوجود آید، بطوریکه می تواند هزینه های مالی و استرس های ناشی از آن را در مسافرت کاهش دهد. اکثر ما زندگی پرمشغله ای داریم که باید بین زندگی و کارمان تعادل برقرار کنیم. مسافرت یکی از عواملی است که برای گذران اوقات فراغت انتخاب می شود. در طول سفر نیز مسافر انتظار دارد زمانی را که برای استراحت خود در نظر گرفته است، اگر حادثه ناگهانی برای او یا همراهانش اتفاق بیفتد، از نظر مالی نگرانی نداشته باشد. بنابراین هنگام مسافرت به یکی از کشورهای خارجی باید ازبیمه سفر استفاده شود تا مسافر بتواند در مواقع لزوم از آن بهره مند شود.

بیمه مسافرتی راهی برای پیشگیری از حوادث احتمالی

بیمه مسافرتی که به عنوان یکی از خدمات تور می باشد در مقابل هزینه ها در هنگام درمان بیماری یا اتفاقات ناگهانی از مسافرین حمایت می کند. در صورت نداشتن بیمه در سفر، مسافر مجبور می شود که هزینه های یک درمان جزئی یا یک جراحی کوچک را جبران نماید که این امر به نوبه خود می تواند هزینه های گزافی را بر دوش مسافر بگذارد. از این رو الی گشت برای رفاه مسافرین و رضایت خاطر آنها، همه مسافران را در همه تورها، به صورت رایگان تحت پوشش بیمه مسافرتی قرار داده است.

مزایای بیمه نامه مسافرتی :

 1. - هزینه های پزشکی و بستری در بیمارستان در خارج از کشور
 2. - جابجایی یا بازگرداندن بیمه شده به کشور در طول مدت سفردر صورت بروز بیماری یا وقوع حادثه
 3. - پرداخت هزینه فوریت های دندانپزشکی
 4. - بازگشت اعضای بلافصل خانواده همراه بیمه شده به کشور
 5. - سفر اضطراری یکی از اعضای بلافصل خانواده
 6. - بازگرداندن جسد متوفی
 7. - مساعدت حقوقی
 8. - سرقت و یا مفقود شدن گذرنامه، گواهینامه رانندگی و شناسنامه در خارج از کشور
 9. - بازگرداندن کودکانی که بی سرپرست مانده اند
 10. - ارسال پیام ها و اطلاعات مراجع درمانی در مواقع اضطراری
 11. - بازگشت اضطراری به کشور به دلیل فوت یکی از اعضای نزدیک خانواده
 12. - جبران خسارت تأخیر در رسیدن چمدان ها
 13. - امداد رسانی دریافتن و ارسال بار و ملزومات شخصی
 14. - پوشش تاخیر در حرکت
خبرنامه پیامکی

با ثبت شماره همراه خود از اخبار ما مطلع شوید