خدمات ویزا و انواع آن

خدمات ویزا

بطور کلی شرایط صدور ویزا برای مسافران ایرانی که به یک کشور خارجی سفر می کنند به 2 صورت می باشد؛ یا کشور مقصد از اتباع ایرانی درخواست ویزا می‌کند و یا به موجب قراردادهای بین دو کشور، اتباع ایرانی از دریافت ویزا معاف می باشند. پس اولین قدم برای سفرهای خارجی این است که مشخص کنید کشور مورد نظر از شما ویزا می‌خواهد یا خیر‌ ؟ اما سوالی که پیش میاد اینستکه که اصلا ویزا چیست و بطور کلی چند نوع می باشد؟
ویزا یا روادید، مدرکی است که ضمیمه گذرنامه یا پاسپورت می گردد و نشان می‌دهد که کشور مقصد از طریق سفارتخانه یا کنسولگری‌ خود، درخواست شما مبنی بر ورود به آن کشور را بررسی نموده و تشخیص داده است که شما با توجه به هدفی که تعیین نمودید، می توانید برای مدت مشخص شده به آن کشور سفر نمایید. در عین حال باید توجه داشت، گرفتن ویزا، به هیچ وجه تضمین ورود به کشور مورد نظر نیست و افسران مهاجرت در مرزها می‌توانند به دلایل مختلف از ورود مسافران به کشورشان جلوگیری ‌نمایند. توجه داشته باشید که در یک کشور خارجی، ویزا یا گذرنامه به منزله کارت شناسایی و برگه هویت شماست و داشتن ویزا به منزله ورود قانونی شما به خاک آن کشور است؛ بنابراین سعی نمایید تا در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید‌.

انواع ویزا

ویزا دارای انواع مختلفی می باشد که براساس هدف مسافر از سفر و تعداد روزهای اقامت، صادر می‌گردد. شرایط صدور ویزا در کشورهای مختلف و با توجه به قوانینشان کاملا متفاوت می باشد. ویزاهای رایجی که عموما در همه کشورها صادر می گردند، عبارتند از: ویزای توریستی،‌ ویزای دانشجویی،‌ ویزای تجاری، ‌ویزای پژوهشی و…‌. بنابراین باید بسیار دقت نمود تا از ابتدا ویزای دریافت شده توسط مسافر برای فعالیت مورد نظر وی (تجاری، توریستی، دانشجویی یا هر نوع دیگر)، مناسب باشد.

ویزای Single

ویزای single به مسافر تنها اجازه یک بار ورود به کشور مقصد را می‌دهد.

ویزای Multiple

ویزای Multiple به مسافر امکان ورود و خروج متعدد به کشور مقصد را در طی مدت اعتبار ویزا می دهد. بنابراین چنانچه در فاصله زمانی کم قصد سفر مجدد به کشور مقصد را دارید، برای آنکه مجددا نیاز به اخذ ویزا پیدا نکنید، سعی نمایید ویزایی با مدت اعتبار طولانی‌تر و به صورت ویزای Multiple بگیرید. توجه گردد که ویزای توریستی و ویزاهای کمتر از ۶ ماه اعتبار (جز در موارد بسیار خاص نظیر مشکلات پزشکی) به هیچ وجه قابل تمدید نخواهند بود.

انواع ویزا

خدمات ویزا

آژانس پرسپولیس سیر کیش با تکیه بر توان و تجربه بالای کارشناسان خود و در راستای تسهیل امور مربوط به خدمات ویزا برای مشتریان گرانقدر، اقدام به راه اندازی بخش خدمات ویزا در مجموعه خود نموده است. مجموعه خدمات ویزا پرسپولیس سیر کیش شامل موارد ذیل می باشد:

  1. قاره آسیا: ویزای دبی، ویزای تایلند، ویزای چین، ویزای هند، ویزای سنگاپور، ویزای کره جنوبی.
  2. قاره اروپا: ویزای شنگن، ویزای روسیه.
  3. قاره آمریکا: ویزای برزیل، ویزای کوبا.
  4. پیکاپ ویزا: پیکاپ ویزای آمریکا، پیکاپ ویزای کانادا، پیکاپ ویزای انگلیس.

پس در صورت نیاز به هر نوع خدماتی در رابطه با ویزا، تیم حرفه ای ما پاسخگوی شما می باشد. تنها مسئولیت مشاورین ویزای ما کار کردن از نزدیک با تمامی سفارت ها، برای تسریع در امر اخذ ویزا از طرف مشتریانمان، می باشد. ما یاد گرفته ایم که چگونه پیچیدگی کاغذبازی های سفارتخانه ها را حل کنیم. هنگامی که شما هیچ کنترلی بر روی اعمال و تصمیم گیریهای سفارتها، کنسولگریها و دیگر دفاتر موثر بر ویزای درخواستیتان را ندارید، ما با داشتن ارتباطات کاری بسیار خوب و نزدیک با تمامی کنسولگریها و سفارت ها، می دانیم که چگونه شما را به ویزای دلخواهتان برسانیم. ما همواره به اهداف خود رسیده و قدم فراتر نهاده ایم و هر آنچه که از دستمان بر بیاید انجام خواهیم داد تا شما را نیز به اهدافتان برسانیم.

چرا اخذ ویزا توسط پرسپولیس سیر کیش

  1. سرعت فوق العاده
  2. خط کامل خدمات دهی
  3. پایگاه اطلاعاتی تخصصی
  4. متخصصین ویزای مسافرتی
  5. فرآیند کاملا امن
  6. پیگیری سفارش

برای اخذ ویزا برای تمامی کشورهای جهان با شماره تلفن 44427703-4-44420069(076) تماس حاصل فرمایید.

خبرنامه پیامکی

با ثبت شماره همراه خود از اخبار ما مطلع شوید